Tanker

Tanker is manifactured according to international quality, desired measure and capacity. Tanker is produced in our factory, located in Ankara / Kazan, according to ISO 9001-2000 standarts by our experienced employees using advanced technology equipments.

Sample product images and technical details are shown for informational purposes. Technical details like color, property, measure, capacity, number of axles are varying according to order details.Tanker
Şasi : Şasiler genelde I kesitli gövde kirişlere ve tanka destek amaclı kaynaklı C şeklinde çelik elemanlar ara traveslerle güçlenmiştir. SAE ve DIN standartlarına uygun olarak yatağı 2 inç pozisyon vidası bulunmalıdır.
Hareket (Süspansiyon) : Pnömatik havalı süspansiyon ön kaldırma dingi aparatlı ve çekiciden kumandalı - SMB ekonomik dingil, kapasitesi 9 ton - 7 adet çelik jantlı (11,75-22,5), lastikler 385/65R22,5.
Fren Sistemi : çift hatlı fren sistemi, ISUZU EXZ75K ve MAN çekiciler ile uyumlu çalışabilen WABCO ABS, Otomatik açıklık ayarlı, Yaylı aktivatörler ile donatılmış fren sensörleri.
Elektrik Sistemi : 24 V 7 li bağlama soketli
Tank : 5 bölme ile donatılmış, ısı izolasyonu ve ısıtmaya sahip, kötü yol şartlarında kullanılan mono blok ile silindirik tek bölümlü tanklı araç. Tankın gövdesi tek çalışma kapağı ile donatılmıştır, kapakta kamara ile bağlantılı hava emniyet valfleri bulunan, tank kalibre edilmiştir. Ulaşımı kolaylaştıran kapak üst genişletilmiş merdivenli metal geçiş bulunmalı,hacim 30 00 tl + %3 dolmamış hacim, tankın malzeme markası – düşük alaşımlı karbonlu çelik, tankın kaynak dikişlerin % 100 röntgen incelenmesi yapılmaktadır. Isı izolasyonu ve buhar ceketi ile donatılmış koyu renkli petrol ürünleri için tank
Boşatma : Biri tank dibinde, diğer bağlantı borunun sonunda bulunan iki valf ile donatılmış 4 inçlik boşaltım sistemi aracı ile boşaltım işlemi yapılmaktadır.
Ek Donanım : Yangın söndürücü için 1 adet kutu, Aletler için 1 adet kutu, Tekerlekler için 2 adet, Takım aletleri, Kaldırma- indirme valfli SM3-SA9 üçlü pnomatik askı tertibatı